Szkolenia teoretyczne VLOS (NSTS-01/02/03/04)

 • DWIE FORMY SZKOLENIA DO WYBORU
 • DOKŁADNE I PRZEJRZYSTE MATERIAŁY
 • SKUTECZNE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Chciałbyś uzyskać uprawnienia Pilota i zastanawiasz się jak zdać egzamin teoretyczny? Szkolenia teoretyczne nie są obowiązkowe, a wytyczne do egzaminu wydają się przerażające?


W naszym ośrodku masz do wyboru kilka opcji:

— PEŁNE SZKOLENIE (teoria + praktyka + egzaminy) —

Więcej informacji tutaj: <LINK

— TEORIA E-LEARNING —
Jednak jeśli praktykę masz już za sobą, a termin egzaminu teoretycznego zbliża się dużymi krokami możesz wybrać niniejsze szkolenie i przygotować się korzystając z naszych materiałów.
Udostępnimy Ci nasze materiały na 10 dni. W tym czasie możesz z nich korzystać niezależnie od miejsca, w którym się obecnie znajdujesz. Materiał podzielony jest na 8 działów w oparciu, o które wybrany ośrodek stworzył pytania egzaminacyjne. 
— TEORIA WEBINAR —
Jeśli preferujesz naukę na żywo proponujemy zajęcia zdalne w czasie rzeczywistym. Przez 12 godzin (rozłożone na 2 dni) będziesz mógł/mogła chłonąć wiedzę bezpośrednio od naszego Trenera. W trakcie szkolenia zostaną poruszone wszystkie tematy, które są wymagane do egzaminu. Webinary odbywają się raz w miesiącu. O najbliższym terminie poinformujemy Cię telefonicznie. 

— EGZAMIN TEORETYCZNY —

Wybierając dodatkowo wariant "Chcę, aby ośrodek zapisał mnie na egzamin" skorzystasz z naszego szkolenia teoretycznego, a następnie zorganizujemy dla Ciebie egzamin w podmiocie zewnętrznym. Nie musisz się martwić o termin czy miejsce, ustalimy to za Ciebie (oczywiście, w porozumieniu z Tobą). 

Po zaliczeniu egzaminu otrzymasz certyfikat wiedzy teoretycznej. 

Program szkolenia

Program szkolenia powstał w oparciu o wytyczne Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego. 

 1. Część teoretyczna 

  • Przepisy lotnicze
  • Ograniczenia możliwości człowieka
  • Procedury operacyjne
  • Techniczne i operacyjne środki ograniczające ryzyko w powietrzu
  • Ogólna wiedza na temat bezzałogowych statków powietrznych
  • Meteorologia
  • Osiągi systemu bezzałogowego statku powietrznego w locie
  • Techniczne i operacyjne środki ograniczające ryzyko na ziemi

 

 1. Egzamin teoretyczny 

Test jednokrotnego wyboru z możliwością powrotu do pytań.
Ilość pytań: 80
Czas na rozwiązanie: 90 min
Próg zaliczenia: 75%
WAŻNE! W przypadku, gdy Kursant realizuje szkolenie teoretyczne w naszym ośrodku, egzamin przeprowadzany jest przez zewnętrzny podmiot. Zajmujemy się ustaleniem terminu i organizacją egzaminu.
Miejsce szkolenia:
Niezależnie od formy części teoretycznej, część praktyczna realizowana jest przy siedzibie firmy pod adresem: ul. Przybyszowska 17, 35-213 Rzeszów. Dokładna lokalizacja: https://goo.gl/maps/XVv2fEQF23yKWuoR9
W przypadku grup liczących min. 4 osoby, szkolenie może odbyć się w miejscu wybranym przez Kursantów.

Termin szkolenia:
Ustalany indywidualnie.

Typ BSP:
Szkolenie do: NSTS-05 – prowadzi do uzyskania uprawnień na wszystkie typy BSP o masie do 4 kg, NSTS-06 – wielowirnikowiec o masie poniżej 25 kg, NSTS-07 – płatowiec o masie poniżej 25 kg.

Sprzęt:
Szkolenie odbywa się na sprzęcie ośrodka szkoleniowego. Jeśli przyszły pilot będzie docelowo używał innego sprzętu, zobowiązany jest do odbycia doszkolenia produktowego.

Wyżywienie:
Zapewniamy wyżywienie podczas wykładów (szkolenia stacjonarne) oraz serwis kawowy na czas trwania szkolenia praktycznego.

Konfiguracja zakupu

* Termin szkolenia
10
Ilość
- +
Cena
300,00 zł
Brutto