Mam NSTS-05, chcę NSTS-06/07

  • EGZAMIN WSTĘPNY ZAMIAST POWTARZANIA TEORII

  • SKRÓCONY CZAS SZKOLENIA

  • DUŻY WYBÓR TERMINÓW

Jeśli posiadasz już uprawnienia NSTS-05, a teraz nadszedł czas na zwiększenie kategorii wagowej na wybrany typ statku - tutaj dowiesz się więcej!

Termin szkolenia ustalimy indywidualnie. 

Szkolenie odbywają się zgodnie z wytycznymi Prezesa ULC. — MAM NSTS-05, CHCĘ NSTS-06 —


Wybierając ten wariant, decydujesz się na szkolenie, dzięki któremu podniesiesz swoje kwalifikacje i będziesz mógł WYKONYWAĆ LOTY BVLOS WIELOWIRNIKOWCAMI DO 25 KG.

Na początku odbędzie się egzamin wstępny z zakresu NSTS - 05. Po jego zaliczeniu czeka Cię szkolenie praktyczne w wymiarze 9 godzin oraz ocena umiejętności praktycznych. 

Po ukończeniu szkolenia wystawimy stosowne dokumenty i zgłosimy Twoje świeżo nabyte uprawnienia do Urzędu Lotnictwa Cywilnego.— MAM NSTS-05, CHCĘ NSTS-07 —

Dzięki tej opcji możesz nabyć uprawnienia do STEROWANIA PŁATOWCAMI o masie startowej DO 25 KG poza zasięgiem wzroku Pilota.

Na rozpoczęcie czeka Cię egzamin wstępny z zakresu NSTS-05, a następnie część praktyczna, która potrwa 9 godzin. W tym czasie nauczysz się wszystkich procedur oraz wykonywania operacji, tak jak podczas szkolenia podstawowego. Jedyną różnicą będzie bezzałogowiec, którym będziesz latał. 

Pozytywna ocena umiejętności praktycznych zobliguje nas do wystawienia dokumentacji poświadczającej nowe uprawnienia oraz przekazania informacji do ULC.

Część teoretyczna:
Piloci posiadający aktualne kompetencje pilota do scenariusza NSTS-01 lub wyższe, podlegają zwolnieniu z obowiązku szkolenia teoretycznego, jeżeli zaliczą egzamin wstępny.

Część praktyczna:
W ramach części praktycznej Kursant jest w pełni przygotowywany do wykonywania operacji bezzałogowymi statkami powietrznymi zgodnie z wytycznymi Prezesa Urzędu Lotnictwa.

  1. Czynności przed lotem
  2. Procedury w trakcie lotu
  3. Czynności po zakończeniu lotu


Czas trwania:
 9h

Miejsce szkolenia:
Część praktyczna realizowana jest przy siedzibie firmy pod adresem: ul. Przybyszowska 17, 35-213 Rzeszów. Dokładna lokalizacja: https://goo.gl/maps/XVv2fEQF23yKWuoR9  W przypadku grup liczących min. 4 osoby, szkolenie może odbyć się w miejscu wybranym przez Kursantów.

Termin szkolenia:
Termin ustalany indywidualnie.

Typ BSP: Szkolenie do: NSTS-06 – wielowirnikowiec o masie poniżej 25 kg, NSTS-03– płatowiec o masie poniżej 25 kg.

Sprzęt: Szkolenie odbywa się na sprzęcie ośrodka szkoleniowego. Jeśli przyszły pilot będzie docelowo używał innego sprzętu, zobowiązany jest do odbycia doszkolenia produktowego.

Wyżywienie: Zapewniamy serwis kawowy na czas trwania szkolenia praktycznego.

Konfiguracja zakupu

* Termin szkolenia
10
Ilość
- +
Cena
3 100,00 zł
Brutto