Pasja

Każdy kto nas poznał wie, że o dronach możemy mówić bez końca. Nasz zespół składa się z osób, które poza szkoleniami na drona zajmują się lotnictwem bezzałogowym oraz załogowym, produkcją dronów, modelarstwem, filmowaniem z powietrza, nauczaniem, wyścigami dronów, oglądaniem nagrań z nieudanych lotów dronami, tłumaczeniem że świadectwo kwalifikacji to nie licencja na drona a wlatywanie dronem za budynki to już nie jest lot VLOS :). Swoją pasją do dronów chętnie zarażamy wszystkich Kursantów, którzy wracają do nas po porady nawet długo po uzyskaniu Świadectwa Kwalifikacji pilota na drona.

Wiedza i profesjonalizm

Naszą wiedzę z zakresu zdobywaliśmy przez lata. Prawo lotnicze, któremu podlega prowadzenie szkoleń dla operatorów dronów bardzo często ulega zmianom, na które reagujemy dynamicznie. Podczas prowadzenia szkoleń na drona z radością dzielimy się doświadczeniem i  zawsze poświęcamy dużo czasu na pytania Kursantów. Nasze obowiązki dotyczące prowadzenia szkoleń na operatora drona i szkoleń z zakresu fotogrametrii zawsze wypełniamy profesjonalnie i z chęcią pomagamy Kursantom.

Doświadczenie

Poza ilością przeszkolonych osób o naszym doświadczeniu świadczy zróżnicowany profil naszych Klientów, zgodnie z którymi kierunkujemy nasze kursy na drona. Wiele szkoleń dronowych prowadzimy dla Służb Mundurowych takich jak Straż Pożarna, Policja, Straż Graniczna, podczas których skupiamy się na zastosowaniu dronów np. podczas akcji ratunkowych. Dla instytucji takich jak Lasy Państwowe czy Biuro Urządzania Lasu uzupełniamy wiedzę o możliwości wykorzystania dronów w fotogrametrii, poszukiwania szkodników, tworzenia ortofotomap z drona.

Mobilność

Nasz Ośrodek Szkoleniowy często zamienia się w mobilną szkołę dla operatorów dronów. Jesteśmy otwarci na spersonalizowane zamówienia i chętnie dojedziemy dla naszych Kursantów w każde miejsce w Polsce. Szkolenia wyjazdowe organizujemy już dla grup 4-osobowych. Zapewniamy przyszłym operatorom dronów pomoc w organizacji stref lotniczych oraz pola manewrów wymaganych do realizacji szkoleń na drona. Wszystkie szkolenia, również te wyjazdowe, realizowane są zgodnie z obowiązującym prawem i wymaganiami Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Liczby mowią same za siebie

4
Trenerów
261
Przeszkolonych kursantów w ciągu 36 miesięcy
88
Zakupionych pakietów do dronów
1892
Godzin zajęć praktycznych
1507
Godzin zajęć na symulatorach
ilosć wymienionych śmigieł

Referencje od naszych klientów

Previous Next